Skiplink: Przejdź do treści
Menu dostępności zamknij
FACEBOOK
BIP
E-URZĄD
Portal Interesanta
Esesja
Inwestycje

WYNIKI SPISU LUDNOŚCI 2021

Informujemy, że na stronie Urzędu Statystycznego w Krakowie (https://krakow.stat.gov.pl/informacje-o-wynikach-narodowego-spisu-powszechnego-ludnosci-i-mieszkan-2021/infografiki-dla-gmin/) w zakładce Urząd Statystyczny w Krakowie / Informacje o wynikach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 / Infografiki dla gmin znajduje się infografika przygotowana przez pracowników Urzędu Statystycznego w Krakowie specjalnie dla naszej jednostki terytorialnej, zawierająca pakiet podstawowych informacji na bazie danych zebranych podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań NSP 2021, takich jak: liczba mieszkańców, struktura wieku, rozkład demograficzny, czy liczba mieszkań i budynków.

Dostępne są także infografiki dla wszystkich 182 gmin, miast oraz miast na prawach powiatu województwa małopolskiego wraz z danymi dotyczącymi województwa małopolskiego.