Skiplink: Przejdź do treści
Menu dostępności zamknij
FACEBOOK
BIP
E-URZĄD
Portal Interesanta
Esesja
Inwestycje

Pierwsza sesja nowej Rady Gminy Pcim

Początek ubiegłego tygodnia w Gminie Pcim wiązał się z pierwszą, uroczystą sesją nowej Rady. Prócz podsumowań i podziękowań do najważniejszych punktów porządku obrad należały z pewnością ślubowania – zarówno radnych, jak wójta, Piotra Hajduka, który ponownie objął urząd włodarza.

 

W skład nowej rady wchodzą: Anna Banach-Plucińska, Krzysztof Bednarz, Leszek Dyrda, Marian Dziadkowiec, Patryk Firek, Wojciech Godawa, Piotr Guśpiel, Wiesław Hodurek, Andrzej Kurowski, Jan Mirochna, Stanisław Parszywka, Urszula Piwowarczyk, Anna Szczepaniak, Jan Zięba, Mieczysław Żaba. Dziewięciu radnych to osoby, które startowały w wyborach z KWW Wójta Piotra Hajduka. Pozostali to KWW Wspólnie dla Gminy Pcim (cztery osoby) oraz KWW „NASZA GMINA PCIM” (dwie osoby). Przewodniczącym został Jan Mirochna, a wiceprzewodniczącymi Anna Szczepaniak i Jan Zięba.

 

– Najważniejsze dla mnie jest to, byśmy działali razem, dla dobra naszej Gminy. Wierzę, że tak właśnie będzie. Wszystkim radnym gratuluję i życzę – nam – siły, determinacji i powodzenia – podsumowuje wójt Piotr Hajduk.