Skiplink: Przejdź do treści
Menu dostępności zamknij
FACEBOOK
BIP
E-URZĄD
Portal Interesanta
Esesja
Inwestycje

Rekrutacja uzupełniająca do Przedszkola Samorządowego w Stróży 2023/2024

Od 17 sierpnia  2023 roku rusza rekrutacja uzupełniająca do nowego przedszkola w Stróży.

Do rekrutacji na wolne miejsca mogą przystąpić dzieci urodzone w latach 2018– 2020 zamieszkałe na terenie gminy Pcim.

Wnioski należy składać  do 24 sierpnia 2023 r. do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 1  w Stróży w godz. od 8.00 do 13.00

Informacje dodatkowe:

  1. Dzieci urodzone w 2021 roku nie uczestniczą w rekrutacji uzupełniającej. Rodzice/prawni opiekunowie tych dzieci (po ukończeniu przez nie 2,5 r. życia) mogą w szczególnie uzasadnionych przypadkach, starać się o zapisanie ich do przedszkola, po zakończeniu postępowania uzupełniającego (czyli od 30 sierpnia 2023 roku) w przypadku dysponowania przez dane przedszkole wolnymi miejscami.
  2. Dzieci biorące  udział w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do przedszkola na rok szkolny 2023/2024, przyjmowane są w oparciu o liczbę uzyskanych punktów w   procesie rekrutacji wynikającą ze spełnienia wskazanych kryteriów.
  3. Kolejność zgłoszeń nie ma żadnego wpływu na przyjęcie kandydata do przedszkola.