Skiplink: Przejdź do treści
Menu dostępności zamknij
FACEBOOK
BIP
E-URZĄD
Portal Interesanta
Esesja
Inwestycje

Wybory do rad powiatowych Małopolskiej Izby Rolniczej

Wojewódzka Komisja Wyborcza Małopolskiej Izby Rolniczej w Krakowie przypomina, że zgodnie z uchwałami KRIR nr 1/2023 (§ 12.2) oraz 2/2023 z dnia 22 lutego 2023 r., 4 września 2023 r. upływa termin zgłaszania i rejestrowania kandydatów na członków Rad Powiatowych MIR do Okręgowych Komisji Wyborczych.

Kandydaci na członków Rad Powiatowych mogą składać dokumenty do pełnomocników Małopolskiej Izby Rolniczej ds. organizacji wyborów w poszczególnych gminach.

Informacje o siedzibach Okręgowych Komisji Wyborczych oraz miejscu przyjmowania przez pełnomocników zgłoszeń, dostępne są na obwieszczeniach poszczególnych OKW – dla Gminy Pcim dostępne w BIP – Biuletynie Informacji Publicznej: https://bip.malopolska.pl/ugpcim,m,425881,2023-ir.html .