Skiplink: Przejdź do treści
Menu dostępności zamknij
FACEBOOK
BIP
E-URZĄD
Portal Interesanta
Esesja
Inwestycje

WIELKI SUKCES ŚWIĘTA KLISZCZAKA

Ostatni weekend czerwca był doskonałą okazją do fantastycznej zabawy, bo właśnie 25 czerwca, zgodnie z zapowiedzią i przy sprzyjającej aurze pogodowej, odbyło się w Pcimiu Święto Kliszczaka 2023.

– Tegoroczna edycja to – jak zawsze, ukłon w stronę regionalnej tradycji. W tym roku nowością był „podwójny” występ muzyczny, bo oprócz gwiazdy wieczoru – zespołu Weekend – mogliśmy  posłuchać wyjątkowych brzmień grupy Sokół Orchestra – podsumowuje wójt Piotr Hajduk. – Od lat nasze wydarzenie cieszy się wielkim zainteresowaniem w dziedzinie kulinarnych aspektów, nie zabrakło więc smakołyków od naszego Koła Gospodyń Wiejskich. Coś dla siebie znaleźli również milusińscy i tak jak obiecywaliśmy – mogli poszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach oraz uczestniczyć w specjalnie przygotowanych zabawach i animacjach.
Dziękujemy ORLENOWI – Sponsorowi Głównemu Święta Kliszczaka oraz Województwu Małopolskiemu, bez których to wszystko nie byłoby możliwe. Cieszę się z tegorocznego sukcesu Święta Kliszczaka i  już dziś – zapraszamy za rok! – dodaje Piotr Hajduk.

____

fot. Basia Norek